Artboard 1icon_burger icon_checkmark_red icon_checkmark icon_cross icon_down icon_download icon_edit icon_exclamationbox icon_eye icon_facebook icon_heart icon_home icon_house icon_lock icon_magnify icon_papers icon_prize icon_quote icon_site-switchericon_star icon_studerende icon_trio icon_twitter icon_up
Menu

Køge

Aftaler med Køge kommune.

Forhåndsaftale basisstillinger 

Forhåndsaftale TR og FTR

Procedureaftale for forhandling af lokal løn

MED-aftale for Køge kommune

 Arbejdspladser med tillidsrepræsentant

Arbejdsplads Tillidsrepræsentant 

ITC- Lyngtoften
Værkstedsvej 5
4600 Køge
Tlf: 56 6532 80

Lokalaftale vedr. udvidelse af daglig arbejdstid på mødedage med personalemøder

Valgt for personalet på Lyngtoften:

Mai Gedtek (fungerende TR)
mai.gedtek@koege.dk

Valgt for personalet på ITC:

Daniel Hyldgaard Sejer  daniel.sejer@koege.dk

Pæd.Vejl. og Værestedsteam
Ellemarksvej 1
4600 Køge
Tlf:  

Trine Persson
trine.persson@koege.dk
23 82 96 82

Køge Familiecenter
Strandpromenaden 5
4600 Køge
Tlf: 56 67 62 00

"Den Fælles Indgang"
Tigervej 39
4600 Køge

Vakant

 

Pedersvænge
Sygehusvej 23
4600 Køge
Tlf: 56 63 25 26 

Kenneth Plass
kenneth.plass@koege.dk

 

Agerbækhuse-Blumesvej 
Gymnasievej 3
4600 Køge
Tlf: 56 66 20 11 

Maria Jepsen maria.jepsen@koege.dk
(Agerbækhuse)

Tina Kløve Thystrup
tina.thystrup@koege.dk
(Blumesvej)

Heldagsskolen i Slimminge
Slimmingevej 94
4100 Ringsted
Tlf: 88 70 13 20 

Arbejdstidsaftale indgået mellem Køge kommune, Heldagsskolen i Slimminge og PFF 

Michael Mauritsson
michael.mauritsson@koege.dk

Hegnetslund Krisecenter
Vordingborgvej 82
4681 Herfølge
Tlf. 56 67 28 28

Vakant

Familiehuset Elmehuset
Elmevej 1
4140 Borup
Tlf. 88 70 13 45

Vakant

Køge Rådgivning- og Behandlingscenter
Egøjevej 34
4600 Køge
Tlf. 56 66 11 22

 Vakant

Gademedarbejderne i Køge
SSP Køge
Toldbodvej 18
4600 Køge
Tlf. 56 67 64 10

Vakant

 

Hovedudvalg

Trine Persson 
trine.persson@koege.dk
23 82 96 82

Fællestillidsrepræsentant        

Vakant

Kredsens kommune ansvarlig

 

Karsten Stegmann
kas@sl.dk
72 48 65 53

LO Køge Bugt

Karsten Stegmann
kas@sl.dk
72 48 65 53